КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

МОЗ України ініціює публічний конкурс на заміщення посади директора Національного інституту раку

| Прокоментуй!

У зв’язку із закінченням терміну контракту попереднього керівника Національного інституту раку Ігоря Щепотіна Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі ініціює публічний відбір кандидатів на цю посаду.

 

«Найближчим часом у МОЗ України буде сформована комісія із відбору кандидатів на посаду директора, аби вже в середині березня призначити керівника інституту», – повідомив Олександр Квіташвілі. За його словами, до складу цієї комісії увійдуть міжнародні експерти, медичні та наукові фахівці, представники трудового колективу інституту. Вони мають розробити вимоги до кандидатів та порядок подачі необхідних документів.

 

Міністр наголосив, що «важливим критерієм відбору претендентів на посаду керівника національної онкологічної установи має бути чітка й зрозуміла програма її розвитку».

 

МОЗ України не може ігнорувати думку трудового колективу та профспілок Національного інституту раку, тому обговорення остаточних кандидатів і запропонованих ними програм розвитку відбудеться безпосередньо із трудовим колективом та профспілками НІР. Фактично, саме працівники НІР визначатимуть гідного керманича з-поміж декількох кандидатів.

 

Склад комісії, вимоги до кандидатів та перелік необхідних документів МОЗ України оприлюднить найближчим часом.

 

Прес-служба МОЗ України

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .