КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

НМУ імені О. О. Богомольця анонсує тренінги для волонтерів з першої медичної допомоги

| Прокоментуй!

IMG_3105Національний медичний університет імені О.О. Богомольця розпочинає тренінги з надання першої невідкладної допомоги для волонтерів, які працюють в зоні АТО. Про це повідомила ректор університету Катерина Амосова під час ознайомлення з перебігом комплексного державного іспиту з хірургії та внутрішніх хвороб.

 

Ректор повідомила, що НМУ підвищує стандарти практичної підготовки студентів. За її словами, минулого року вперше відбулися централізовані закупівлі фантомів для всіх кафедр. Майже 2 млн. грн. були витрачені на закупівлю фантомів, супутнього комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення. Це дозволить перевіряти навички всіх студентів ВНЗ під час сесій. На деяких кафедрах медичні фантоми були і раніше, проте їхня кількість була недостатньою, щоб перевірити знання усіх студентів.

 

В НМУ реалізується програма з підвищення якості навчання. Пріоритет – покращення практичної підготовки студентів. Катерина Амосова наголосила, що тепер 100% студентів складають іспити зі 100% демонстрацією практичних навичок, передбачених у кваліфікаційній характеристиці випускника медичного закладу.

 

Ректорська програма підвищення якості навчання триває. Найближчим часом буде оголошений тендер на закупівлю фантомів останнього покоління із застосуванням інтерактивних систем.

 

Довідково:

 

Фантоми – це моделі людського тіла або його частин, які дозволяють імітувати маніпуляції, зокрема серцеву та легеневу реанімацію, відбір крові на аналіз, зупинку кровотечі, введення зондів, ін’єкцій тощо.

 

Прес-служба МОЗ України

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .