КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

Прем’єр-міністр України доручив розібратися в ситуації з невиконанням зобов’язань по держзакупівлях препаратів для ВІЛ-інфікованих

| Прокоментуй!

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову розібратися в ситуації з невиконанням зобов’язань по держзакупівлях препаратів для ВІЛ-інфікованих компанією «Вектор-Фарма», а Міністру охорони здоров’я України Олександру Квіташвілі – розробити «план Б» щодо забезпечення препаратами для ВІЛ-інфікованих. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 27 травня.

 

На засіданні Уряду Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повідомив, що МОЗ України сплатило 52 мільйони 648 тисяч гривень на придбання препаратів для ВІЛ-інфікованих, проте компанія «Вектор-Фарма» не виконує свої зобов’язання за угодою і не здійснює постачання препаратів.

 

Арсеній Яценюк звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова «допомогти» фірмі невідкладно виконати цей контракт, невідкладно знайти директора цієї компанії і зробити все, щоби препарати, за які сплачено з Державного бюджету, були поставлені».

 

Глава Уряду також доручив Міністру внутрішніх справ вивчити обставини підписання колишнім заступником Міністра охорони здоров’я відповідної угоди.

 

Олександр Квіташвілі запевнив членів Уряду та пацієнтів, що ВІЛ-інфіковані повністю забезпечені препаратами до кінця червня.

 

Арсеній Яценюк доручив Олександру Квіташвілі розробити «план Б» по забезпеченню цими препаратами на випадок, якщо зобов’язання компанією не будуть виконані.

 

За матеріалами Урядового порталу

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .