КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

Національний фармацевтичний університет отримав міжнародний сертифікат якості

| Прокоментуй!

DSC_2036Національний фармацевтичний університет впровадив та використовує систему управління якістю згідно з вимогами міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008.

 

Заклад отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008. Декілька років університет готувався до цієї події. У виші працювали консультанти, які навчили персонал тонкощам роботи за впроваджуваним стандартом менеджменту, а також аудитори міжнародного органу сертифікації. Останній місяць півріччя 2015 року був присвячений підсумковому аудиту та перевірці відповідності усіх процесів впровадженої системи вимогам стандарту.

 

Під час цієї роботи університет мав на меті:

1. чітко структурувати та детально регламентувати всі процеси університету, запровадити дієві процедури взаємозв’язку із замовниками, насамперед, роботодавцями і студентами, зосередитися на вивченні потреб ринку та, як результат, підвищити якість освітніх послуг;

2. встановити критерії результативності всіх процесів, здійснюючи систематичний моніторинг для підвищення продуктивності праці.

 

В результаті аудитори документально підтвердили відповідність діяльності НФаУ вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, у тому числі здатність планувати діяльність відповідно до нормативних вимог і очікувань замовників, виконувати і контролювати управлінські, основні та забезпечувальні процеси за встановленими і регламентованими алгоритмами, застосовувати механізми постійного моніторингу і вдосконалення системи управління. Модель ISO 9001, за якою була сформована система управління якістю у НФаУ – унікальна, і альтернативи на сьогодні немає.

 

Отримання сертифікату відповідності вимогам ISO 9001 є підтвердженням якості підготовки фахівців на міжнародному рівні. Це єдиний стандарт, внесений до книги рекордів Гіннеса, як найбільш широко застосований нормативний документ у світі.

 

ISO 9001 – єдиний міжнародний стандарт, на відповідність якому можна сертифікувати систему управління якістю будь-якої організації. В Україні за ISO 9001 сертифіковані близько 1300 організацій, серед них майже 30 вищих навчальних закладів. За даними Держстату України, сьогодні налічується 277 вишів III-IV рівнів акредитації, і лише 10% з них мають міжнародний сертифікат. Харківський ВНЗ – Національний фармацевтичний університет став одним із піонерів впровадження світових стандартів менеджменту.

Cert_2

Прес-служба МОЗ України

за інформацією НФаУ

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .