КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

В Інституті серця МОЗ України запрацював спеціалізований гуманітарний кардіохірургічний центр

| Прокоментуй!

BOR_2В Інституті серця МОЗ України відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Інститутом, Фондом Калангоса та фондом «Серця для всіх».

 

В урочистому заході взяли участь директор Медичного департаменту МОЗ України Василь Кравченко, заступник Міністра охорони здоров’я Туреччини Мурат Парпуцу, Надзвичайний i Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Вассіліс Пападопулос, Надзвичайний і Повноважний Посол Сербії в Україні Раде Булатович, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло Холбобоєв, Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан.

 

Відповідно до Угоди на базі Інституту серця створено спеціалізований гуманітарний кардіохірургічний центр для лікування дітей, які безнадійно очікують на кардіохірургічну допомогу у себе на батьківщині.

 

В Центрі вже прооперовано малюка із Молдови із вродженою вадою серця.

 

Очікується, що новостворений гуманітарний центр щомісяця надаватиме кардіохірургічну допомогу 8-12 маленьким пацієнтам. За словами, директора Інституту серця МОЗ України Бориса Тодурова ця співпраця дозволить посилити гуманітарну діяльність лікарів і середнього медичного персоналу Інституту, які постійно займаються нею у різних країнах світу, в регіонах України та в зоні АТО. «Для нас велика честь спільно з фондом Калангоса об’єднати зусилля в галузі гуманітарної кардіохірургії та створити центр у нашому Інституті, адже майже 10 мільйонів дітей у всьому світі очікують на кардіохірургічну допомогу, яку не можуть отримати у себе на батьківщині. Саме Україна, наші висококваліфіковані фахівці готові допомогти цим дітлахам – і це сильна промоція української медицини у світі», – зазначив Борис Тодуров.

 

Прес-служба МОЗ Україна

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .