КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

Паліативне відділення

Паліативне відділення було відкрито 20 квітня 2017 року на базі КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» (колишня Друга міська лікарня). Відділення паліативної допомоги розраховано на 25 ліжкомісць, облаштованих у дво-, три- та чотиримісні палати.

Відділення оснащено спеціальним обладнанням, застосування якого спрямоване на покращення рівня обслуговування пацієнтів. В кожній палаті поряд з ліжками в доступних місцях розміщені кнопки екстренного виклику медперсоналу. У разі потреби у кисневій терапії для пацієнтів з дихальною недостатністю у відділенні наявні кисневі концентратори.

Для догляду за пацієнтами використовуються електропідйомник для полегшення фізичного навантаження медпрацівників, з допомогою якого персонал може підняти пацієнта для заміни постільної білизни або щоб перекласти хворого на каталку. Для вмивання хворих по палатах застосовується санітарний модуль. Також у відділенні наявна професіональна каталка, котра служить ванною для тяжкохворих.

Враховуючи специфіку відділення, медперсонал здійснює гігієнічний догляд за пацієнтами, годують пацієнтів, які не можуть себе обслуговувати.

За побажанням родичів, медичні сестри можуть навчити, як доглядати таких пацієнтів.

  • 70-08-36  завідувач паліативним відділенням Панченко Олександр Іванович.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .