КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ «ПРАВОБЕРЕЖНА»

Терапевтичне відділення

IMG_4100
В 2019 році було зроблено капітальній ремонт відділення. Тут створені сучасні європейські умови  як для лікування пацієнтів, так і для роботи медичного персоналу. Було проведено максимальне оновлення  медичної апаратури, меблів, білизни тощо. Терапевтичне відділення є структурним підрозділом  КНМП КМЛ «Правобережна» і надає кваліфіковану медичну допомогу хворим з внутрішніми хворобами, які потребують стаціонарного лікування, медичного догляду, проведення складних діагностичних процедур.

Очолює відділення лікар першої категорії Євтушенко Ірина Володимірівна.

Znimok-ekranu-15.05.19-162608

У відділенні працюють:

-лікар терапевт;

IMG_4091-лікарі невропатологи;

-лікар гематолог ;

- лікар ендокринолог;

-лікар нефролог.

Терапевтичне відділення – багатопрофільне, розраховане на 55 ліжок.
Відділення оснащене сучасним медичним обладнанням.
IMG_4080Палати комфортабельні відповідають європейським стандартам.

До складу відділення входять:

  • 20 терапевтичних ліжок, де лікуються пацієнти з гострими та хронічними захворюванням дихальної системи, хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та хронічною патологією системи травлення, а також захворюваннями кістково-м`язової та сполучної тканини, та інші.

IMG_4068

  •  10 нефрологічних ліжок – пацієнти з гострими та хронічними запальними захворюваннями сечовидільної системи, аутоімунні ураження нирок, та нефропатії на тлі інших хвороб.
  • 10 гематологічних ліжок- пацієнти з анеміями, хворобами згортання крові, гемобластози, мієлопроліферативні хвороби.
  • 10 неврологічних ліжок- пацієнти з залишковими явищами порушень мозкового кровообігу, черепно-мозкових травм, нейроінфекцій, захворювання периферичної нервової системи в тому числі вертеброгенні.
  • 15 ендокринологічних ліжок-проводиться діагностика, лікування захворювань органів ендокринної системи та профілактика їх ускладнень:- діабет (сахарний, несахарний),  тиреоїдит,  зоб (вузловий, диффузний), хвороба Іценко-Кушинга,  акромегалія, обмінні порушення (ожиріння, метаболичний синдром).

Znimok-ekranu-15.05.19-162538

При госпіталізації хворі мають можливість повного лабораторного обстеження та інструментальних методів обстеження ( УЗД,ЕКГ,ендоскопічні обстеження,стернальна пункція,рентгенологічне обстеження,РЕГ,допплер судин і т.і.)

IMG_4081

Також у відділенні працює середній медичний персонал, медсестри мають вищу медичну кваліфікацію та молодші медсестри, які професійно виконують свої обовязки та чуйні до хворих.

 

 

  • 70-09-26 завідувачка терапевтичним відділенням  Євтушенко Ірина Володимирівна.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .